Het NewBees TEAM

Het zijn de mensen die NewBees tot een succes maken. Onze matchers zijn dé schakel tussen de nieuwkomers en lokale organisaties.

De matchers opereren altijd in gelijkwaardige duo's: een talentvolle nieuwkomer en een lokale topper. Zo combineren we het beste van twee werelden en koppelen we kennis en netwerken aan elkaar. En maken we matches die er écht toe doen. Die het welzijn van nieuwkomers verbeteren.

Wil je bij ons werken? Bekijk dan onze vacatures!

 

Osama Fanous

Matcher, Amsterdam

Osama ziet het werken bij NewBees als een geweldige kans om getalenteerde mensen te helpen. Zij die alleen de juiste stap nodig hebben om verder te gaan met wat ze graag doen.

 

osama@new-bees.org

Froukje Smeding

Coördinator Amsterdam

Froukje ziet graag hoe gemotiveerde en getalenteerde Newbees hun potentieel bereiken en een nieuwe toekomst opbouwen. NewBees kan hun springplank zijn en helpt zelfvertrouwen op te doen door relevante (werk) ervaring aan te bieden.

 

froukje@new-bees.org

Luam Tekie

Vrijwilliger en Onderzoeker

Luam is onderzoeker en vrijwilliger bij NewBees in Amsterdam en Amstelveen. Ze helpt onze methodiek te ontwikkelen en zinvolle matches te maken.

 

luam@new-bees.org

 

Shatha Tamim

Matcher, Zaanstad

Shatha gelooft dat het voordelig is voor nieuwkomers om betrokken te zijn bij hun gemeenschap. Ze ziet NewBees als een organisatie die bruggen bouwt die mensen met elkaar verbindt.

 

shatha@new-bees.org

Gert Schouten

Matcher, Zaanstad

Gert is een bekende 'Zaankanter' die heeft besloten dat hij zijn netwerk wil inzetten voor 'matches that matter' in zijn woonplaats Zaandam.

 

gert@new-bees.org

Lara Antaki

Matcher, Zaanstad

Lara gelooft dat iedereen iets te bieden heeft, ongeacht leeftijd, studie of je verleden. Iedereen verdient een nieuwe start en wij kunnen daarmee helpen. 

 

lara@new-bees.org

Hulya Karakol

Matcher, Zaanstad

Hulya gelooft dat we een waardevolle verbinding tussen nieuwkomers en de samenleving bieden. Door middel van Nederlands leren op de werkvloer met een focus op talent helpen we vertrouwen op te bouwen.

  

hulya@new-bees.org

Inge Kaaijk

Coördinator Zaanstad

Geboren en getogen in Zaanstad, gelooft Inge sterk in de voordelen van het verbinden van lokale bedrijven en nieuwkomers in de regio. Haar motto: dromen werken niet tenzij jij dat doet.

inge@new-bees.org

Aida Tamim

Vrijwilliger

Aida weet dat de eerste stap naar een baan de moeilijkste is voor nieuwkomers. Bij NewBees brengt ze mensen samen terwijl ze haar eigen zelfvertrouwen opbouwt. 

aida@new-bees.org

 

Sheelan Habash

Matcher, Amersfoort

Sheelan vindt de focus op talent bij NewBees fantastisch. Bij NewBees heeft ze de mogelijkheid zichzelf verder te ontwikkelen en biedt ze anderen graag hetzelfde aan.

sheelan@new-bees.org

Linda Rook

Coördinator Amersfoort en Utrecht

Linda denkt graag in kansen. Mensen verbinden met de juiste plaats kan een groot verschil maken. Het is een win-win voor de nieuwkomer en de Nederlandse samenleving.

 

linda@new-bees.org

Ibrahim Ghaleb

Matcher, Amersfoort

Ibrahim gelooft dat je zelf het meeste leert door anderen te helpen. Werken bij NewBees maakt hem gelukkig omdat hij anderen kan helpen hun carrière in Nederland op te bouwen.

ibrahim@new-bees.org

 

Nagham Farwati

IT Team, Matcher, Rotterdam

Nagham, geboren in Raqa, Syrië, wil graag nieuwkomers zoals zij helpen hun weg te vinden in Nederland. Ze vindt dat iedereen talent heeft en zou moeten kunnen doen waar ze van houden.

 

nagham@new-bees.org

Helen Zehaye

Coördinator Rotterdam

Helen ziet graag mensen samenwerken, ongeacht hun achtergrond. Ze gelooft dat iedereen talent heeft en wil niets lievers dan dit talent koppelen aan de juiste werkgevers.

helen@new-bees.org

 

Yara Esmaeel

Matcher, Utrecht

Yara bemiddelt graag tussen twee culturen. Ze geniet ook van contact met Nederlandse organisaties en nieuwkomers en zet zich in om deze twee met elkaar te verbinden.

  

yara@new-bees.org

Linda Rook

Coördinator Amersfoort en Utrecht

Linda denkt graag in kansen. Mensen verbinden met de juiste plaats kan een groot verschil maken. Het is een win-win voor de nieuwkomer en de Nederlandse samenleving.

 

linda@new-bees.org

Ali Abas

Matcher, Utrecht

Ali gelooft dat iedereen iets te bieden heeft. Door nieuwkomers te helpen een baan te vinden, voelt hij zich gelukkig.

  

ali@new-bees.org

 

Geertje Postma

Kwartiermaker, Leeuwarden

Geertje heeft veel ervaring met nieuwkomers, en specifiek de grote groep Eritrese jongeren die in Leeuwarden is gehuisvest.

 

geertje@new-bees.org

Bastiaan Kuijt

Coördinator Arnhem

Bastiaan heeft veel ervaring met de sociale sector in Arnhem en weet als geen ander hoe belangrijk het is om maatwerk te bieden waar nodig.

bastiaan@new-bees.org

 

Valerie van Lanschot 

Business Development

Valerie is energiek, positief en houdt ervan mensen te verbinden. Ze is van mening dat een focus op talent zowel nieuwkomers als de Nederlandse samenleving in het algemeen ten goede kan komen.

 

valerie@new-bees.org

Annemiek Dresen

Oprichter & Directeur

Annemiek heeft NewBees opgericht omdat zij van mening is dat een inclusieve samenleving begint met samenwerken. Sociale innovatie en inclusie zijn haar belangrijkste drijfveren.

 

annemiek@new-bees.org

Dorien Marres

Operationeel Manager

 

Dorien heeft uitgebreide ervaring op het gebied van mensenrechten en vluchtelingen. Ze gelooft dat werk mensen in staat stelt om zich een waardevolle toevoeging aan de maatschappij te voelen. 

dorien@new-bees.org

Nicky Kreté

Verhalen en Communicatie

Nicky is onze expert in het vinden en vertellen van authentieke verhalen. Ze is positief, energiek en gelooft dat er op elk moment, persoon en relatie een geweldig verhaal is dat anderen kan inspireren en motiveren.

 

nicky@new-bees.org

Peter Mohnen

Online Marketeer

Peter is een online marketeer die op een zinvolle manier een bijdrage wil leveren aan de samenleving en zich daarom bij NewBees heeft aangesloten.

  

peter@new-bees.org

Rob Schipper

Financiën Amsterdam

Rob helpt ons het verhaal achter de cijfers te laten begrijpen. Met een holistische benadering is hij ervan overtuigd dat verbindingen met mensen de basis vormen voor succes.

rob@new-bees.org

 

Essam Alsaloum

IT Team

Essam is een ervaren IT-professional. Hij is blij om zijn talent te kunnen inzetten, zodat meer nieuwkomers de kans krijgen hun weg in dit land te vinden.

essam@new-bees.org

Nagham Farwati

IT Team, Matcher, Rotterdam

Nagham, geboren in Raqa, Syrië, wil graag nieuwkomers zoals zij helpen hun weg te vinden in Nederland. Ze vindt dat iedereen talent heeft en zou moeten kunnen doen waar ze van houden.

 

nagham@new-bees.org

 

Moutaz Altaghlibi

Toezichthoudend Bestuur

Moutaz gelooft dat door anderen te helpen hun doel in hun nieuwe leven te vinden, een optimale manier is om iedereen in de samenleving samen te brengen.

moutaz@new-bees.org

Marloek Visser

Toezichthoudend Bestuur

Marloek is een 'changemaker' en coach die gelooft dat ‘matches that matter’ een verschil zal maken voor nieuwkomers en voor de lokale ondernemers.

marloek@new-bees.org

Hanna Zwietering

Toezichthoudend Bestuur

Hanna is een impact belegger en heeft zich aangesloten bij NewBees omdat zij van mening is dat inclusiviteit van fundamenteel belang is voor een evenwichtige economie.

hanna@new-bees.org

Andrew Trythall

Toezichthoudend Bestuur

Andrew gelooft 'dit is de grootste economische kans' van deze generatie. Onderdeel van het toezichthoudend bestuur  en financieel expert.

  

andrew@new-bees.org

Mireille Goos

Toezichthoudend Bestuur

Mireille heeft zich bij NewBees aangesloten in het toezichthoudend bestuur omdat ze gelooft dat iedereen zichzelf kan overstijgen wanneer ze hun talenten gebruiken.

mireille@new-bees.org

NEWBEES_LOGO-WIT-RGB-4x.png
  • LinkedIn
  • Facebook
ANBI_zk_diap.png

Stichting NewBees

Amsterdam

KvK 65443101

RSIN 856114467

NL37 ABNA 0486 8452 22

info@new-bees.org  

Privacy Policy