NewBees gelooft in talent.

NewBees gelooft in talent. In een samenleving waar iedereen de kans krijgt om talent te benutten. Waar je ook vandaan komt. Want wij geloven dat elk talent uniek is. Dat iedereen een bijdrage kan leveren aan de samenleving op basis van talent en gelijkwaardigheid.

NewBees bereidt nieuwkomers, vluchtelingen, voor op een baan: op een plek in onze samenleving. We matchen nieuwkomers met traineeships bij lokale ondernemers en organisaties, waarbij talent en gelijkwaardigheid centraal staan. Hiervoor hebben we een unieke methodiek en online matching platform ontwikkeld. Op deze manier combineren we slimme technologie met sociaal contact, zodat we altijd dichtbij zijn.

 

Zo brengen we dagelijks mensen samen, met de toewijding en inzet van ons diverse netwerk.

 
Ons Team
Het zijn de mensen die NewBees tot een succes maken. Onze matchmakers zijn dé schakel tussen de nieuwkomers en lokale organisaties. De matchmakers opereren altijd in gelijkwaardige duo’s: een talentvolle nieuwkomer en een lokale topper. Zo combineren we het beste van twee werelden en koppelen we kennis en netwerken aan elkaar. En maken we matches die er écht toe doen. Die het welzijn van nieuwkomers verbeteren.

Shatha Tamim

Matcher, Zaanstad

Shatha gelooft dat nieuwkomers zelf profijt hebben als ze maatschappelijk betrokken zijn en ziet NewBees als een bruggenbouwer voor iedereen.

shatha@new-bees.org

Sheelan Habash

Matcher, Amersfoort

Een focus op talent, dat vindt Sheelan het mooiste aan NewBees. Zij heeft hier de kans om zichzelf verder te ontwikkelen en ze biedt anderen graag hetzelfde.

sheelan@new-bees.org

Osama Fanous

Matcher, Amsterdam

 

Osama ziet werken bij NewBees als een kans om een eerste stap te vinden voor getalenteerde mensen, zodat zij kunnen doen waar  zij gelukkig van worden.

osama@new-bees.org

Gert Schouten

Matcher, Zaanstad

Gert is een bekende ‘Zaankanter’ en zet graag zijn netwerk in als matcher. Hij is trots om deel te zijn van een gedreven team.

gert@new-bees.org

Valerie van Lanschot 

Business Development

Valerie is een energiek persoon die graag mensen verbindt. Ze gelooft in de unieke talenten van elke nieuwkomer en dat deze focus voor iedereen goed is.

valerie@new-bees.org

Linda Rook

Coordinator Amersfoort

Linda denkt graag in kansen. Ieder mens verdient de kans om iets van hun leven te maken. Daarom zet zij zich graag in om mensen te matchen aan de juiste plek.

 

linda@new-bees.org

Inge Kaaijk

Coordinator Zaanstad

 

Inge gelooft in het verbinden van lokale bedrijven aan nieuwkomers. Bij NewBees kan zij mensen kan steunen in het bereiken van hun doelen in haar eigen 'hometown'.

 

inge@new-bees.org

Annemiek Dresen

Oprichter & Directeur

Annemiek heeft NewBees opgericht omdat zij gelooft dat een inclusieve samenleving begint bij interactie, samenwerking en sociale innovatie.

annemiek@new-bees.org

Dorien Marres

Operaties Manager

Dorien heeft jaren ervaring in het veld van mensenrechten en vluchtelingen. Ze gelooft dat werk belangrijk is voor menselijke waarde. 

dorien@new-bees.org

Essam Alsaloum

IT ontwikkelaar

Essam is IT-professional en nieuwkomer. Hij is enthousiast om zijn talenten in te zetten zodat meer nieuwkomers hun weg vinden in de samenleving.

essam@new-bees.org

Roxane Soudagar

Stagiaire, Amsterdam

Roxane wil bij NewBees meer leren over participatie van nieuwkomers. Ze gelooft in de aanpak van NewBees waarbij de focus ligt op kracht en talent.

roxane@new-bees.org

Aida Tamim

Vrijwilliger

Aida weet bewust dat het vinden van werk de eerste, maar ook moeilijkste stap is. Bij NewBees vergroot ze haar eigen zelfvertrouwen terwijl ze anderen helpt.

aida@new-bees.org

Nicky Kreté

Verhalen en communicatie

Nicky kan als geen ander authentieke verhalen vinden en vertellen. Ze is positief, energiek, en gelooft dat er in elk moment, persoon en relatie een mooi verhaal schuilt wat anderen kan inspireren en motiveren. 

nicky@new-bees.org

Nagham Farwati

Stagiaire, Developer

Nagham is een stagiaire bij NewBees en NB Inclusion Solutions. Ze ondersteunt de ontwikkeling van onze innovatieve IT-oplossingen.

nagham@new-bees.org

Luam Tekie

Vrijwilliger en onderzoeker

Luam is een onderzoeker en vrijwilliger bij NewBees in Amsterdam en Amstelveen. Ze helpt ons in het verder ontwikkelen en verbeteren van onze methodologie.

luam@new-bees.org

Peter Mohnen

Vrijwilliger

Peter is een online marketeer met ruime ervaring en wil een betekenisvolle bijdrage leveren aan de samenleving. Daarom doneert hij zijn tijd aan de NewBees missie.

 

peter@new-bees.org

Andrew Trythall

Raad van Toezicht

Andrew wilde deel uitmaken van NewBees omdat hij gelooft dat dit ‘de grootste economische kans van onze generatie’ is. Hij is een Raad van Toezicht lid en financieel expert.

andrew@new-bees.org

Mireille Goos

Raad van Toezicht

Mireille is een Raad van Toezicht lid en kwam bij NewBees kwam omdat ook zij in talent gelooft. Zij is ervan overtuigd dat iedereen kan uitblinken wanneer zij hun talenten benutten.

mireille@new-bees.org

Moutaz Altaghlibi

Raad van Toezicht

Moutaz wil anderen helpen hun passie en doel te vinden in hun nieuwe leven. Volgens hem is dit de beste manier om iedereen in de samenleving bij elkaar te brengen.

moutaz@new-bees.org

Marloek Visser

Raad van Toezicht

Marloek is een ‘changemaker’ en coach.  Ze gelooft dat NewBees een verschil kan maken voor matchers, voor nieuwkomers en voor lokale organisaties en bedrijven.

marloek@new-bees.org

Hanna Zwietering

Raad van Toezicht

Hanna is een impact investeerder en zit bij het Raad van Toezicht omdat zij inclusiviteit een vereiste vindt voor een stabiele economie.

hanna@new-bees.org

Stichting NewBees - Amsterdam - kvk 65443101 - RSIN 856114467 - NL37 ABNA 0486 8452 22

  • Black LinkedIn Icon
  • Facebook Basic Black